![](/wp-content/uploads/2016/09/polarniy_0.jpg)
10 вересня в торговельному центрі «Полярний», м. Київ, проходив майстер-клас з малювання кольоровими пісками ТМ Colormin.
В даному майстер — класі міг взяти участь, кожен, хто мав інтерес і був налаштований на яскраві враження.
Найменшим відвідувачам торгового центру «Полярний» були роздані спеціальні полотна з клейовою основою і яскравий кольоровий пісок ТМ Colormin. З їх допомогою діти скрупульозно, шар за шаром, створювали свої шедеври. Даний вид дитячої творчості зробив процес малювання ще більш цікавим і захоплюючим.
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0523.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0505.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0507-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0502.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0498.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0494.jpg)
Як результат майстер-класу — красиві і соковиті картини. А головне такі картини стануть хорошим подарунком для друзів і родичів. Вони оригінальні і збережуть свою красу і творчу нотку на довгі роки. Емоції, отримані в цей день, запам’ятаються на довгі роки.
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0514.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0415.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0511.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0489.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0480.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/09/DSC_0428.jpg)