+38 (068) 984 13 17
office@colormin.ua

Про нас

Хто ми?

Наша компанія спеціалізується на фарбуванні природних мінералів — кварцового і мармурового піску, гранітного щебеню і гальки.
Ідея створення продуктів ТМ «Colormin» продиктована необхідністю в такому унікальному і, в той же час, універсальному матеріалі в Україні.
У світі кольорові піски вже давно себе зарекомендували і користуються високим попитом. Швидке проникнення даного продукту відразу у багато областей очевидно — його можна застосовувати в будівництві, ландшафтному дизайні, в оформленні внутрішнього інтер’єру, акваріумів і в усьому, що може вигадати фантазія.

alt

Забарвлення і кольори

alt

Базова колірна гама включає в себе більше 50 забарвлень і відтінків, які отримують шляхом ретельного підбору вихідних барвників, рецептур, і, що не менш важливо, з урахуванням власного натурального забарвлення матеріалу. Пропоновані кольори ідентифікуються за зразками каталогу RAL K7.
Окрім того, ми готові підібрати для Вас індивідуальну палітру кольорів, виходячи з Ваших побажань і потреб.
Замовлення на фарбування піску ми виконуємо по каталогах RAL або за зразками Замовника.

Продукція доступна в обсязі по 25, 2 і 1 кг. Упаковка — фірмові міцні поліетиленові пакети і мішки, зручні для транспортування і складування.

Застосування

Полімерні підлоги

Кварцовий пісок — є основним наповнювачем для полімерних наливних підлог завдяки своїй високій хімічній і механічній стійкості. Залежно від системи укладання, використовується натуральний і пофарбований кварцовий пісок різних фракцій, від пилоподібного меленого кварцу «маршалиту» до крупної кварцової крихти 1,2-1,5 мм. Пофарбований пісок часто вносять у вигляді «міксу» — суміші піску різного кольору в різних пропорціях.

Натуральний пісок застосовується в якості наповнювача колерованих полімерних матеріалів. Пофарбований пісок — для безбарвних матеріалів.

alt

Дорожні покриття

Кольоровий кварцовий пісок використовують для влаштування дорожніх покриттів на зупинках громадського транспорту, дорожніх переходах, швидкісних трасах і під’їздах до промислових об’єктів. У цих місцях застосовують кольорову крихту з метою виділення небезпечних зон, а сам матеріал знижує ризик пробуксовки коліс автомобіля і ймовірність посковзнутися пішоходам.

alt

Мозаїчні штукатурки

Одним з головних напрямків нашої компанії є виробництво кольорового кварцового піску для декоративних мозаїчних штукатурок. Кольоровий кварцовий пісок відповідає найвищим вимогам — це екологічна безпека та стійкість до атмосферного впливу.

Завдяки використовуваній нами технології забарвлення, кольоровий пісок ТМ «Colormin» стійкий до перепадів температури, високої вологості, солоного повітря (в морських районах), кислотних опадів. Всі ці фактори, з часом руйнують покриття, якщо забарвлений пісок і штукатурна основа не відповідає цій вимозі.

alt

Ландшафтний дизайн та флористика

Кольорові мінерали (щебінь, крихта, галька, кварцовий пісок) не вимагає щоденного догляду, що збільшує їх переваги в сфері ландшафтного дизайну. Продукція ТМ «Colormin» не тільки заощадить витрати на утримання своєї ділянки, оплати праці садівників та інше, але забезпечить завжди красивий і доглянутий вигляд.

alt

Декор, дитяча творчість і акваріумістика

Кольоровий кварцовий пісок і інша продукція ТМ «Colormin» екологічно чиста і абсолютно безпечна для здоров’я. Кольоровий кварцовий пісок і камінчики використовують для оформлення дитячих наборів, декорації листівок, прикраси скляного посуду і акваріумів, а також для реалізації інших дитячих і навіть дорослих фантазій.

alt
Заказать звонок
+