У Києві 23-25 вересня пройде фестиваль рослин. Фестиваль «Art Green Fest» допоможе ландшафтним організаціям, садівникам і просто любителям красивих ландшафтних рішень зустрітися в одному місці. Дасть можливість навчитися надавати своїм ділянкам чудового вигляду.
«Art Green Fest» — це найбільший фестиваль ландшафту, рослин і квітів в Україні. Цього року у фестивалі візьмуть участь понад 100 українських та зарубіжних компаній. На ярмарку можна буде придбати продукцію для ландшафтних проектів, для садових центрів і ландшафтних студій і багато інших товарів для озеленення вашої території.
![](/wp-content/uploads/2016/08/img1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/08/img2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/08/img3.jpg)
![](/wp-content/uploads/2016/08/img4.jpg)
Промислово-будівельна група «Камбіо-Інвест» на фестивалі представить кілька своїх напрямків. На стенді площею 20 м2 буде представлена продукція:
- ТМ «Красивый Двор» — вуличні бетонні вазони, п’єдестали, садові ліхтарі;
- ТМ WoodLine – ексклюзивні бетонні вироби з фактурою дерева;
- ТМ COLORMIN – кольоровий щебінь, пісок, мармурова крихта;
- і багато іншого.
Крім перерахованих вище напрямків будуть представлені абсолютно нові види продукції. Але ми поки не можемо розкрити всі секрети!
Как нас найти?
![](/wp-content/uploads/2016/08/Map_ArtGreenFest3.png)